Napsali o nás

Tvrdíme, že kvalitní firma může vzniknout, jen díky precizně odvedené práci a zpětné vazby spokojených zákazníků.

Můžeme jen doporučit, velice dobrá komunikace, o všem nás informovali a vše proběhlo dle plánu, nakonec vše poklizeno. Dnes se najde hodně málo takovýchto spolehlivých a precizně pracovitých lidí. Jde vidět že jim na svém díle záleží. Takže 1*

Vendula Pokorná

Hostěradice, Zákazník

Dobrá komunikace, příjezd ve stanovený čas. Práce odvedena dle požadavku. Ač se z komínu dostal ven nepořádek, byl uklizen a místnost, kde se provádělo čištění a revize komínu byla na konci skoro čistá. Žádný zbytečný nepořádek. Cena příznivá.

Václav Soukup

Moravský Krumlov, Zákazník

Velmi slušné jednání, ochota, profesionalita a dodržení domluvených termínů. Doporučuji.

Ivana Geyerová

Jezeřany, Zákazník

Máme s firmou pana Václava Hrdličky ty nejlepší zkušenosti. Dobrá domluva, kvalitně a rychle odvedená práce (vyvložkování komínu). Vše po sobě uklidili. Můžu doporučit

Monika Juráňová

Litobratřice, Zákazník

Práce (vložkování komínu, komínová nástavba a související drobné úpravy) proběhly přesně podle dohody. Termín, způsob provedení, náklady i výsledek. S operativními problémy, které se vždy mohou vyskytnout, si věděli rady a neúčtovali hned vícepráce. Pan Václav Hrdlička pro mne realizoval už 2 zakázky s úpravou komínů – jednou doma i na chalupě a v obou případech 100% spokojenost. Tradiční čištění komínu rovněž vždy precizní.

Petr Vymazal

Třebíč, Zákazník

Nechali jsme si udělat pouze klasickou kontrolu, nicméně pánové odjíždeli a dokonce zasádrovali i část nad digestoří, kterou po instalaci kuchyňské linky původní firma nechala jen tak. Nebýt firmy pana Václava Hrdličky, asi bych tam tu dekoraci měl do teď 🙂 a na druhou stranu, jsem to od Kominíků ani nečekal. Většinou jsem na české služby naučen tak, že očekávám 100% ale dostanu 50% – říkám tomu český standard 🙂 – když očekávám 100% a dostanu 100% ideál, ale když očekáváte 100% a dostanete 200% tak tomu říkám opravdu profi služba a tak to má být. Udělali i to co jsem neočekával, viz nahoře, to co udělat měli bylo na 100 a ještě mi doporučili senzor protože mám kamna a vysvětlili jak předcházet potenciálním nehodám s využíváním právě těchto kotlů, velice užitečné a v budoucnu se fakt vyplatilo. Navíc po sobě uklidili a nezůstalo po nich ani stopa 🙂 prostě jako chirurgové. Takže ještě jednou dík a můžu jen doporučit, jde vidět, že pokud chce člověk být úspěšný musí opravdu jet na víc jak 200% aby šel vidět ten extrémní rozdíl.

Jan Peša

Syrovice, Zákazník

S firmou jsme byli maximálně spokojení při realizaci vložkování původního komínu. Profesionální přístup jak k práci tak i k zákazníkovi. Všem doporučuji!

Martin Holánek

Babice u Rosic, Zákazník

Se službami pana Václava Hrdličky jsme byli maximálně spokojeni. Kromě toho, že si zakládá na slušném a uctivém chování k zákazníkovi, je jeho práce rychlá a zároveň precizní. V dnešní době vzácná kombinace. Po velmi špatných zkušenostech s předchozí kominickou firmou, která místo dobře odvedené práce dbá pouze na reklamu a rozdávání firemních kalendářů, byl pro nás pan Hrdlička jako zjevení.

Lenka Zbořilová

Ořechov u Brna, Zákazník

Přístup pana Václava Hrdličky a zaměstnanců jeho firmy byl profesionální, rychlý a výkonný a s jejich prací jsme byli nadstandardně spokojeni. Oceňujeme především jejich spolehlivost a dodržování termínů. Společnost můžeme bez výhrad doporučit.

Ivana Špičková

Mohelno, Zákazník

Doma jsem potřeboval vyčištit komín z krbové vložky, která je v obývacím pokoji. Pan Hrdlička přijel na čištění osobně a musím říct, že jsem byl velmi překvapen profesionálním přístupem a ochotou, dokonce pomohl s přikrytím sedačky a koberce. Po osobní zkušenosti s ním, sem jiný kominík už nikdy nepřijde. Děkuji za vše pane Hrdlička.

Zdeněk Matoušek

Rajhrad, Zákazník

Velice slušné jednání. Páni byli ochotní a velice trpěliví. Práce byla vzorně odvedená. Děkuji!

Jarmila Brimová

Třebíč, Zákazník

Musíme touto cestou pochválit a poděkovat za naprosto perfektně odvedenou práci – pečlivě, profesionálně a především pořádek a úklid na pracovišti.
V dnešní době se s podobným přístupem moc často nesetkáváme, proto chceme vyjádřit svoji naprostou spokojenost a poděkování.
Alena Indráčková

Třebíč, Zákazník

Dnes nám v rodinném domě v Říčanech u Brna provedla firma SPRÁVNÝ KOMINÍK dohodnuté kominické práce.
Musím podotknout, že s tak dobrým a slušně jednajícím pracovníkem jsem se u kominíků setkal jen jednou v životě a to byl penzista – kominík v důchodu. Jsem velice rád, že mě v mých 74 letech přesvědčila tato firma, že dobré řemeslo vykonávané slušnými a odborně zdatnými lidmi u nás ještě nevymřelo. Dostavili se přesně na sjednaný čas a pracovali naprosto vzorně. Čistota je u této firmy asi jedním z hlavních zásad. 
Děkuji za vzorně provedenou práci a těším se příští rok na konci topné sezóny znovu na shledanou!

Jiří Kříž

Říčany u Brna, Zákazník

Dnes u nás Vaši kolegové prováděli kominické práce a musím jim vyslovit velkou pochvalu, nejen za jejich práci, ale i za přístup, ochotu a zodpovězení veškerých mých laických dotazů. Stejně tak za úklid znečištěných prostor. 
Velká poklona! V dnešní době se s podobným přístupem setkávám zřídka.
Blanka Rybníčková

Třebíč, Zákazník